The Regency Chess Company beoordelingen:
Onze meesterambachtslieden hebben zich opnieuw overtroffen in het voortreffelijke snijwerk en de detaillering van deze schaakstukken. Zoals bij al onze luxe schaakstukken zijn de paarden in de Lemington-schaakset het meest sierlijk. Dit hoge detailniveau is ook terug te vinden in de sierknop van de fraaie koning en in de mijter van de loper.
Ondanks het aanzienlijke formaat van de Lemington-schaakstukken staan ze prachtig op een schaakbord van 55 cm. We hebben ze gecombineerd met een hoogwaardig Spaans palisander-schaakbord, om de The Lemington Rosewood Palisander Schaakset te creëren.
| Koninghoogte | 10.8 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 4.6 cm |
| Gewicht van de Koning | 79.2 gram |
| Pionhoogte | 5.7 cm |
| Diameter basis pion | 3.7 cm |
| Gewicht | 2 kilogram |
| Stijl | Traditional |
| Aantal dames | 4 |
Board size not specified.
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Frome, Engeland
The Regency Chess Company beoordelingen:
RCP147
Bespaar vandaag 10% korting
Gebruik de kortingscode en betaal alleen €354,60
Wij betalen de invoerrechten, zodat u dat niet hoeft te doen!
€394
Onze meesterambachtslieden hebben zich opnieuw overtroffen in het voortreffelijke snijwerk en de detaillering van deze schaakstukken. Zoals bij al onze luxe schaakstukken zijn de paarden in de Lemington-schaakset het meest sierlijk. Dit hoge detailniveau is ook terug te vinden in de sierknop van de fraaie koning en in de mijter van de loper.
Ondanks het aanzienlijke formaat van de Lemington-schaakstukken staan ze prachtig op een schaakbord van 55 cm. We hebben ze gecombineerd met een hoogwaardig Spaans palisander-schaakbord, om de The Lemington Rosewood Palisander Schaakset te creëren.
| Koninghoogte | 10.8 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 4.6 cm |
| Gewicht van de Koning | 79.2 gram |
| Pionhoogte | 5.7 cm |
| Diameter basis pion | 3.7 cm |
| Gewicht | 2 kilogram |
| Stijl | Traditional |
| Aantal dames | 4 |
Board size not specified.
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Frome, Engeland
The Regency Chess Company beoordelingen:
Ontvang nu 10% korting op je bestelling.