The Regency Chess Company beoordelingen:
Met een sterk magnetisch sluitmechanisme, magnetische Schaakstukken en een magnetisch Schaakbordoppervlak is onze deluxe inklapbare reisschaakset van hardhout fijn afgewerkt en perfect voor schaken onderweg.
Het Schaakbord is zorgvuldig ingelegd met afzonderlijke houten panelen en met de hand afgewerkt met een prachtige glans, waardoor een schitterend en luxueus oppervlak ontstaat. De handgemaakte Schaakstukken zijn compact maar uiterst gedetailleerd.
Ondanks dat het een draagbare Schaakset is, is er geen concessie gedaan aan de kwaliteit; het is een van de beste draagbare Schaaksets die we hebben gezien. De Schaakset bevat extra Dames en, omdat hij ook perfect is om in huis te tonen en te gebruiken, is hij een ideaal cadeau voor iedere schaakliefhebber.
| Koninghoogte | 7.6 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 2.5 cm |
| Gewicht van de Koning | 16.0 gram |
| Pionhoogte | 3.3 cm |
| Diameter basis pion | 1.9 cm |
| Gewicht | 2 kilogram |
| Stijl | Traditional |
| Aantal dames | 4 |
| Bordformaat | 35.6 cm |
| Dikte van het schaakbord | 3.2 cm |
| Veldgrootte | 9.4 cm |
No suitable scale guide available for 36 cm.
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Frome, Engeland
The Regency Chess Company beoordelingen:
RCC066
Bespaar vandaag 10% korting
Gebruik de kortingscode en betaal alleen €114,30
Wij betalen de invoerrechten, zodat u dat niet hoeft te doen!
€127
Met een sterk magnetisch sluitmechanisme, magnetische Schaakstukken en een magnetisch Schaakbordoppervlak is onze deluxe inklapbare reisschaakset van hardhout fijn afgewerkt en perfect voor schaken onderweg.
Het Schaakbord is zorgvuldig ingelegd met afzonderlijke houten panelen en met de hand afgewerkt met een prachtige glans, waardoor een schitterend en luxueus oppervlak ontstaat. De handgemaakte Schaakstukken zijn compact maar uiterst gedetailleerd.
Ondanks dat het een draagbare Schaakset is, is er geen concessie gedaan aan de kwaliteit; het is een van de beste draagbare Schaaksets die we hebben gezien. De Schaakset bevat extra Dames en, omdat hij ook perfect is om in huis te tonen en te gebruiken, is hij een ideaal cadeau voor iedere schaakliefhebber.
| Koninghoogte | 7.6 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 2.5 cm |
| Gewicht van de Koning | 16.0 gram |
| Pionhoogte | 3.3 cm |
| Diameter basis pion | 1.9 cm |
| Gewicht | 2 kilogram |
| Stijl | Traditional |
| Aantal dames | 4 |
| Bordformaat | 35.6 cm |
| Dikte van het schaakbord | 3.2 cm |
| Veldgrootte | 9.4 cm |
No suitable scale guide available for 36 cm.
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Frome, Engeland
The Regency Chess Company beoordelingen:
Ontvang nu 10% korting op je bestelling.