The Regency Chess Company beoordelingen:
Met de hand gedraaid en vervaardigd uit sheesham en buxushout zijn de Down Head Knight-schaakstukken met een koning van 7,6 cm een van de populairste sets schaakstukken in de gehele Regency Chess-collectie.
Elk stuk is uit één stuk hout gesneden en afzonderlijk gewogen, met als eindresultaat een robuust houten schaakstuk dat zeker de tand des tijds zal doorstaan.
Deze Down Head Knight-schaakstukken zijn door dezelfde bekwame vakmensen die verantwoordelijk zijn voor enkele van 's werelds meest hoogwaardige en luxe schaaksets gepolijst tot een natuurlijke middenglans.
Ook verkrijgbaar in een kleinere en grotere koningsmaat van 6,3 cm en 8,3 cm.
| Koninghoogte | 7.6 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 2.8 cm |
| Gewicht van de Koning | 22.2 gram |
| Pionhoogte | 4.1 cm |
| Diameter basis pion | 2.2 cm |
| Gewicht | 1 kilogram |
| Stijl | Traditional |
| Aantal dames | 2 |
Board size not specified.
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Frome, Engeland
The Regency Chess Company beoordelingen:
RCP002
Bespaar vandaag 10% korting
Gebruik de kortingscode en betaal alleen €90,00
Wij betalen de invoerrechten, zodat u dat niet hoeft te doen!
€100
Uitverkocht
Met de hand gedraaid en vervaardigd uit sheesham en buxushout zijn de Down Head Knight-schaakstukken met een koning van 7,6 cm een van de populairste sets schaakstukken in de gehele Regency Chess-collectie.
Elk stuk is uit één stuk hout gesneden en afzonderlijk gewogen, met als eindresultaat een robuust houten schaakstuk dat zeker de tand des tijds zal doorstaan.
Deze Down Head Knight-schaakstukken zijn door dezelfde bekwame vakmensen die verantwoordelijk zijn voor enkele van 's werelds meest hoogwaardige en luxe schaaksets gepolijst tot een natuurlijke middenglans.
Ook verkrijgbaar in een kleinere en grotere koningsmaat van 6,3 cm en 8,3 cm.
| Koninghoogte | 7.6 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 2.8 cm |
| Gewicht van de Koning | 22.2 gram |
| Pionhoogte | 4.1 cm |
| Diameter basis pion | 2.2 cm |
| Gewicht | 1 kilogram |
| Stijl | Traditional |
| Aantal dames | 2 |
Board size not specified.
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Frome, Engeland
The Regency Chess Company beoordelingen:
Ontvang nu 10% korting op je bestelling.