The Regency Chess Company beoordelingen:
Onze populaire French Knight Series-schaakstukken zijn gemaakt van luxe Indiaas rozenhout. De paarden zijn vakkundig met de hand gesneden en hebben een uitgesproken karakter. Zwaar en van hoge kwaliteit voor deze prijs; dit maakt deze schaakstukken tot een collectie met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
| Koninghoogte | 8.3 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 3.3 cm |
| Gewicht van de Koning | 38.2 gram |
| Pionhoogte | 4.6 cm |
| Diameter basis pion | 2.8 cm |
| Gewicht | 1 kilogram |
| Stijl | Traditional |
| Aantal dames | 4 |
Board size not specified.
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Frome, Engeland
The Regency Chess Company beoordelingen:
RCP080
Bespaar vandaag 10% korting
Gebruik de kortingscode en betaal alleen €75,60
Wij betalen de invoerrechten, zodat u dat niet hoeft te doen!
€84
Onze populaire French Knight Series-schaakstukken zijn gemaakt van luxe Indiaas rozenhout. De paarden zijn vakkundig met de hand gesneden en hebben een uitgesproken karakter. Zwaar en van hoge kwaliteit voor deze prijs; dit maakt deze schaakstukken tot een collectie met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
| Koninghoogte | 8.3 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 3.3 cm |
| Gewicht van de Koning | 38.2 gram |
| Pionhoogte | 4.6 cm |
| Diameter basis pion | 2.8 cm |
| Gewicht | 1 kilogram |
| Stijl | Traditional |
| Aantal dames | 4 |
Board size not specified.
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Frome, Engeland
The Regency Chess Company beoordelingen:
Ontvang nu 10% korting op je bestelling.