The Regency Chess Company beoordelingen:
Een hoogwaardige Isle of Lewis-schaakset met museumgetrouwe reproducties en een Europees walnoten schaakbord - historisch, iconisch en fraai gepresenteerd.
Deze voortreffelijke schaakset combineert de legendarische Isle of Lewis-schaakstukken met ons Europees walnoten schaakbord. Het zijn nauwkeurige handgemaakte reproducties van de originele Isle of Lewis-schaakstukken. Ze zijn vervaardigd op basis van laserscans van de originele schaakstukken die worden bewaard en verzorgd door het Museum of Scotland. De Isle of Lewis-schaakstukken zijn uitgegroeid tot een iconische legende en blijven een van de meest beroemde en oorspronkelijke ontwerpen van schaakstukken.
| Koninghoogte | 8.3 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 5.1 cm |
| Gewicht van de Koning | 129.9 gram |
| Pionhoogte | 3.8 cm |
| Diameter basis pion | 2.5 cm |
| Gewicht | 5 kilogram |
| Stijl | Lewis |
| Aantal dames | 4 |
| Bordformaat | 55.1 cm |
| Dikte van het schaakbord | 1.5 cm |
| Veldgrootte | 5.8 cm |
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Barcelona, Spanje
The Regency Chess Company beoordelingen:
RCPB156
Bespaar vandaag 10% korting
Gebruik de kortingscode en betaal alleen €287,10
Wij betalen de invoerrechten, zodat u dat niet hoeft te doen!
€319
Uitverkocht
Een hoogwaardige Isle of Lewis-schaakset met museumgetrouwe reproducties en een Europees walnoten schaakbord - historisch, iconisch en fraai gepresenteerd.
Deze voortreffelijke schaakset combineert de legendarische Isle of Lewis-schaakstukken met ons Europees walnoten schaakbord. Het zijn nauwkeurige handgemaakte reproducties van de originele Isle of Lewis-schaakstukken. Ze zijn vervaardigd op basis van laserscans van de originele schaakstukken die worden bewaard en verzorgd door het Museum of Scotland. De Isle of Lewis-schaakstukken zijn uitgegroeid tot een iconische legende en blijven een van de meest beroemde en oorspronkelijke ontwerpen van schaakstukken.
| Koninghoogte | 8.3 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 5.1 cm |
| Gewicht van de Koning | 129.9 gram |
| Pionhoogte | 3.8 cm |
| Diameter basis pion | 2.5 cm |
| Gewicht | 5 kilogram |
| Stijl | Lewis |
| Aantal dames | 4 |
| Bordformaat | 55.1 cm |
| Dikte van het schaakbord | 1.5 cm |
| Veldgrootte | 5.8 cm |
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Barcelona, Spanje
The Regency Chess Company beoordelingen:
Ontvang nu 10% korting op je bestelling.