The Regency Chess Company beoordelingen:
Een extreem gedetailleerde en indrukwekkende schaakset die onze Sheffield Knight palissander schaakstukken combineert met ons klassieke deluxe walnoot schaakbord.
Schaaksets met dit hoge niveau van ingewikkeld snijwerk gaan meestal gepaard met een veel hogere prijs. Het niveau van detail en afwerking van de schaakstukken is verbluffend, en deze schaakset zal zeker de aandacht trekken wanneer deze thuis wordt tentoongesteld.
Het ontwerp van de schaakstukken is losjes gebaseerd op Staunton, maar wijkt op veel punten van de conventie af om hogere gradaties van weelderige detaillering toe te voegen. Het resultaat is een prachtige schaakset die mooi in verhouding is, er verbluffend uitziet en buitengewoon bevredigend aanvoelt in de hand.
De set bevat een handgemaakte Opbergkist voor schaakstukken van sheesham, gevoerd met zacht vilt.
| Koninghoogte | 9.5 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 4.2 cm |
| Gewicht van de Koning | 57.5 gram |
| Pionhoogte | 5.6 cm |
| Diameter basis pion | 3.3 cm |
| Gewicht | 5 kilogram |
| Stijl | Traditional |
| Aantal dames | 4 |
| Bordformaat | 50.0 cm |
| Dikte van het schaakbord | 1.5 cm |
| Veldgrootte | 4.8 cm |
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Barcelona, Spanje
Frome, Engeland
The Regency Chess Company beoordelingen:
RCPB315
Bespaar vandaag 10% korting
Gebruik de kortingscode en betaal alleen €422,10
Wij betalen de invoerrechten, zodat u dat niet hoeft te doen!
€469
Een extreem gedetailleerde en indrukwekkende schaakset die onze Sheffield Knight palissander schaakstukken combineert met ons klassieke deluxe walnoot schaakbord.
Schaaksets met dit hoge niveau van ingewikkeld snijwerk gaan meestal gepaard met een veel hogere prijs. Het niveau van detail en afwerking van de schaakstukken is verbluffend, en deze schaakset zal zeker de aandacht trekken wanneer deze thuis wordt tentoongesteld.
Het ontwerp van de schaakstukken is losjes gebaseerd op Staunton, maar wijkt op veel punten van de conventie af om hogere gradaties van weelderige detaillering toe te voegen. Het resultaat is een prachtige schaakset die mooi in verhouding is, er verbluffend uitziet en buitengewoon bevredigend aanvoelt in de hand.
De set bevat een handgemaakte Opbergkist voor schaakstukken van sheesham, gevoerd met zacht vilt.
| Koninghoogte | 9.5 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 4.2 cm |
| Gewicht van de Koning | 57.5 gram |
| Pionhoogte | 5.6 cm |
| Diameter basis pion | 3.3 cm |
| Gewicht | 5 kilogram |
| Stijl | Traditional |
| Aantal dames | 4 |
| Bordformaat | 50.0 cm |
| Dikte van het schaakbord | 1.5 cm |
| Veldgrootte | 4.8 cm |
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Barcelona, Spanje
Frome, Engeland
The Regency Chess Company beoordelingen:
Ontvang nu 10% korting op je bestelling.