The Regency Chess Company beoordelingen:
Jacob Knight Sheesham (gouden palissander) schaakstukken zijn gesneden uit geselecteerde hardhoutsoorten en gewogen voor verbeterd spel. Het vakmanschap is uitstekend, zeker voor deze prijs. Het paard, de toren en de koning tonen een hoog detailniveau, en de kleur en nerf van het Sheesham zijn gewoonweg prachtig. Geschikt om te combineren met onze luxe schaakborden met walnootfineer.
| Koninghoogte | 9.5 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 4.1 cm |
| Gewicht van de Koning | 62.0 gram |
| Pionhoogte | 5.1 cm |
| Diameter basis pion | 2.8 cm |
| Gewicht | 1 kilogram |
| Stijl | Traditional |
| Aantal dames | 4 |
Board size not specified.
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Frome, Engeland
The Regency Chess Company beoordelingen:
RCP055
Bespaar vandaag 10% korting
Gebruik de kortingscode en betaal alleen €113,40
Wij betalen de invoerrechten, zodat u dat niet hoeft te doen!
€126
Jacob Knight Sheesham (gouden palissander) schaakstukken zijn gesneden uit geselecteerde hardhoutsoorten en gewogen voor verbeterd spel. Het vakmanschap is uitstekend, zeker voor deze prijs. Het paard, de toren en de koning tonen een hoog detailniveau, en de kleur en nerf van het Sheesham zijn gewoonweg prachtig. Geschikt om te combineren met onze luxe schaakborden met walnootfineer.
| Koninghoogte | 9.5 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 4.1 cm |
| Gewicht van de Koning | 62.0 gram |
| Pionhoogte | 5.1 cm |
| Diameter basis pion | 2.8 cm |
| Gewicht | 1 kilogram |
| Stijl | Traditional |
| Aantal dames | 4 |
Board size not specified.
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Frome, Engeland
The Regency Chess Company beoordelingen:
Ontvang nu 10% korting op je bestelling.