The Regency Chess Company beoordelingen:
Deze inklapbare reisschaakset van hardhout is prachtig vervaardigd en heeft een magnetisch sluitmechanisme, evenals magnetische schaakstukken. Ideaal om onderweg te schaken!
Het schaakbord is zorgvuldig ingelegd met afzonderlijke houten stukjes en met de hand gepolijst voor een natuurlijkere afwerking. De schaakstukken zijn met de hand vervaardigd en ondanks hun formaat verrassend gedetailleerd. Dit is een schaakset van zulke uitstekende kwaliteit dat het een hogere prijs zou doen vermoeden dan hier vermeld. Met extra dames en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding is dit een ideaal cadeau voor iedere schaakliefhebber.
| Koninghoogte | 5.7 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 1.3 cm |
| Gewicht van de Koning | 11.0 gram |
| Pionhoogte | 2.7 cm |
| Diameter basis pion | 1.7 cm |
| Gewicht | 1 kilogram |
| Stijl | Traditional |
| Aantal dames | 4 |
| Bordformaat | 30.5 cm |
| Dikte van het schaakbord | 2.5 cm |
| Veldgrootte | 3.2 cm |
No suitable scale guide available for 31 cm.
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Frome, Engeland
The Regency Chess Company beoordelingen:
RCC065
Bespaar vandaag 10% korting
Gebruik de kortingscode en betaal alleen €92,70
Wij betalen de invoerrechten, zodat u dat niet hoeft te doen!
€103
Deze inklapbare reisschaakset van hardhout is prachtig vervaardigd en heeft een magnetisch sluitmechanisme, evenals magnetische schaakstukken. Ideaal om onderweg te schaken!
Het schaakbord is zorgvuldig ingelegd met afzonderlijke houten stukjes en met de hand gepolijst voor een natuurlijkere afwerking. De schaakstukken zijn met de hand vervaardigd en ondanks hun formaat verrassend gedetailleerd. Dit is een schaakset van zulke uitstekende kwaliteit dat het een hogere prijs zou doen vermoeden dan hier vermeld. Met extra dames en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding is dit een ideaal cadeau voor iedere schaakliefhebber.
| Koninghoogte | 5.7 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 1.3 cm |
| Gewicht van de Koning | 11.0 gram |
| Pionhoogte | 2.7 cm |
| Diameter basis pion | 1.7 cm |
| Gewicht | 1 kilogram |
| Stijl | Traditional |
| Aantal dames | 4 |
| Bordformaat | 30.5 cm |
| Dikte van het schaakbord | 2.5 cm |
| Veldgrootte | 3.2 cm |
No suitable scale guide available for 31 cm.
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Frome, Engeland
The Regency Chess Company beoordelingen:
Ontvang nu 10% korting op je bestelling.