The Regency Chess Company beoordelingen:
De Royal Flower Schaakset biedt een stijlvolle draai aan het Staunton-ontwerp en bevat geëboniseerde buxushouten Schaakstukken en een compact 15,57-inch mahonie- en esdoorn Schaakbord – elegant en ruimtebesparend.
De Royal Flower Schaakset is een subtiele, doch elegante herinterpretatie van het Staunton-ontwerp. Dit komt vooral tot uiting in de knop van de Koning en de kroon van de Dame. De donkere Schaakstukken zijn gemaakt van geëboniseerd buxushout en lijken op massief ebbenhout.
Het Schaakbord is opgebouwd uit fineerlagen van duurzaam Europees mahonie en esdoorn en is afgewerkt met een dunne laag satijnlak ter bescherming. Met een breedte van 40 cm is deze Schaakset de perfecte maat voor thuisgebruik waar de ruimte wat beperkt is.
| Koninghoogte | 8.3 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 3.3 cm |
| Gewicht van de Koning | 42.4 gram |
| Pionhoogte | 3.8 cm |
| Diameter basis pion | 2.8 cm |
| Gewicht | 2 kilogram |
| Stijl | Traditional |
| Aantal dames | 2 |
| Bordformaat | 40.0 cm |
| Dikte van het schaakbord | 1.3 cm |
| Veldgrootte | 3.9 cm |
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Frome, Engeland
Barcelona, Spanje
The Regency Chess Company beoordelingen:
RCPB171
Bespaar vandaag 10% korting
Gebruik de kortingscode en betaal alleen €153,90
Wij betalen de invoerrechten, zodat u dat niet hoeft te doen!
€171
De Royal Flower Schaakset biedt een stijlvolle draai aan het Staunton-ontwerp en bevat geëboniseerde buxushouten Schaakstukken en een compact 15,57-inch mahonie- en esdoorn Schaakbord – elegant en ruimtebesparend.
De Royal Flower Schaakset is een subtiele, doch elegante herinterpretatie van het Staunton-ontwerp. Dit komt vooral tot uiting in de knop van de Koning en de kroon van de Dame. De donkere Schaakstukken zijn gemaakt van geëboniseerd buxushout en lijken op massief ebbenhout.
Het Schaakbord is opgebouwd uit fineerlagen van duurzaam Europees mahonie en esdoorn en is afgewerkt met een dunne laag satijnlak ter bescherming. Met een breedte van 40 cm is deze Schaakset de perfecte maat voor thuisgebruik waar de ruimte wat beperkt is.
| Koninghoogte | 8.3 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 3.3 cm |
| Gewicht van de Koning | 42.4 gram |
| Pionhoogte | 3.8 cm |
| Diameter basis pion | 2.8 cm |
| Gewicht | 2 kilogram |
| Stijl | Traditional |
| Aantal dames | 2 |
| Bordformaat | 40.0 cm |
| Dikte van het schaakbord | 1.3 cm |
| Veldgrootte | 3.9 cm |
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Frome, Engeland
Barcelona, Spanje
The Regency Chess Company beoordelingen:
Ontvang nu 10% korting op je bestelling.