The Regency Chess Company beoordelingen:
Een zeer traditionele combinatie: onze klassieke Staunton-design Supreme-serie Schaakstukken in massief palissander en buxushout, gecombineerd met ons luxueuze diep palissander en zwarte anegre Schaakbord, afgewerkt met een hoogglanslak.
De Supreme-Schaakstukken zijn voortreffelijk geproportioneerd en mooi gewogen voor hun formaat.
Met de hand gedraaide en natuurlijk gepolijste palissander tonen deze Schaakstukken enkele klassieke kenmerken van het oorspronkelijke Staunton-design, maar hebben ook modernere lijnen en rondingen die ze tot leven brengen.
De palissanderrand van het Schaakbord echoot de toon en kleur van de Schaakstukken voortreffelijk, en de rijke, glanzende lak versterkt de schoonheid van de houtnerf. Al met al een klassieke Schaakset die kwaliteit en waarde uitstraalt.
Deze Schaakset bevat een prachtige Opbergkist voor schaakstukken met burl-houtfineer, verdeeld in twee vakken bekleed met zwart vilt.
| Koninghoogte | 8.9 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 3.4 cm |
| Gewicht van de Koning | 55.7 gram |
| Pionhoogte | 4.8 cm |
| Diameter basis pion | 3.1 cm |
| Gewicht | 3 kilogram |
| Stijl | Traditional |
| Aantal dames | 4 |
| Bordformaat | 45.1 cm |
| Dikte van het schaakbord | 1.5 cm |
| Veldgrootte | 4.5 cm |
Wat is inbegrepen?
Barcelona, Spanje
The Regency Chess Company beoordelingen:
RCPB244
Bespaar vandaag 10% korting
Gebruik de kortingscode en betaal alleen €302,40
Wij betalen de invoerrechten, zodat u dat niet hoeft te doen!
€336
Een zeer traditionele combinatie: onze klassieke Staunton-design Supreme-serie Schaakstukken in massief palissander en buxushout, gecombineerd met ons luxueuze diep palissander en zwarte anegre Schaakbord, afgewerkt met een hoogglanslak.
De Supreme-Schaakstukken zijn voortreffelijk geproportioneerd en mooi gewogen voor hun formaat.
Met de hand gedraaide en natuurlijk gepolijste palissander tonen deze Schaakstukken enkele klassieke kenmerken van het oorspronkelijke Staunton-design, maar hebben ook modernere lijnen en rondingen die ze tot leven brengen.
De palissanderrand van het Schaakbord echoot de toon en kleur van de Schaakstukken voortreffelijk, en de rijke, glanzende lak versterkt de schoonheid van de houtnerf. Al met al een klassieke Schaakset die kwaliteit en waarde uitstraalt.
Deze Schaakset bevat een prachtige Opbergkist voor schaakstukken met burl-houtfineer, verdeeld in twee vakken bekleed met zwart vilt.
| Koninghoogte | 8.9 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 3.4 cm |
| Gewicht van de Koning | 55.7 gram |
| Pionhoogte | 4.8 cm |
| Diameter basis pion | 3.1 cm |
| Gewicht | 3 kilogram |
| Stijl | Traditional |
| Aantal dames | 4 |
| Bordformaat | 45.1 cm |
| Dikte van het schaakbord | 1.5 cm |
| Veldgrootte | 4.5 cm |
Wat is inbegrepen?
Barcelona, Spanje
The Regency Chess Company beoordelingen:
Ontvang nu 10% korting op je bestelling.