The Regency Chess Company beoordelingen:
De Windsor-serie ebbenhouten Staunton-schaakstukken is zeer gedetailleerd en voortreffelijk afgewerkt, met kleine Staunton-schaakstukken in het klassieke Staunton-ontwerp en een prachtig gesneden Paard en Loper. Deze schaakstukken worden geleverd door hetzelfde schaakatelier dat enkele van 's werelds beste Schaakstukken produceert. Met een 7,6 cm Koning en brede bodems passen deze Staunton-schaakstukken perfect op een 45 cm Schaakbord.
| Koninghoogte | 7.6 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 3.8 cm |
| Gewicht van de Koning | 45.0 gram |
| Pionhoogte | 4.5 cm |
| Diameter basis pion | 2.5 cm |
| Gewicht | 1 kilogram |
| Stijl | Traditional |
| Aantal dames | 4 |
Board size not specified.
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Frome, Engeland
The Regency Chess Company beoordelingen:
RCP069
Bespaar vandaag 10% korting
Gebruik de kortingscode en betaal alleen €172,80
Wij betalen de invoerrechten, zodat u dat niet hoeft te doen!
€192
De Windsor-serie ebbenhouten Staunton-schaakstukken is zeer gedetailleerd en voortreffelijk afgewerkt, met kleine Staunton-schaakstukken in het klassieke Staunton-ontwerp en een prachtig gesneden Paard en Loper. Deze schaakstukken worden geleverd door hetzelfde schaakatelier dat enkele van 's werelds beste Schaakstukken produceert. Met een 7,6 cm Koning en brede bodems passen deze Staunton-schaakstukken perfect op een 45 cm Schaakbord.
| Koninghoogte | 7.6 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 3.8 cm |
| Gewicht van de Koning | 45.0 gram |
| Pionhoogte | 4.5 cm |
| Diameter basis pion | 2.5 cm |
| Gewicht | 1 kilogram |
| Stijl | Traditional |
| Aantal dames | 4 |
Board size not specified.
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Frome, Engeland
The Regency Chess Company beoordelingen:
Ontvang nu 10% korting op je bestelling.